Logo – czy każdy je potrzebuje?

Każdego dnia, przed Twoimi oczami pojawia się kilkadziesiąt a może nawet kilkaset razy ten charakterystyczny element dla wizerunku marki.

Więcej

Identyfikacja wizualna – czym jest?

Powstała ogromna ilość artykułów na temat identyfikacji wizualnej – co to jest, co powinna zawierać, czy każdy jej potrzebuje? Zapewne już wiesz, że to „graficzna (wizualna) reprezentacja marki” lub narzędzie, które do tego służy. I to chciałem sprostować, bo to nie narzędzie a narzędzia, których zbiór jest zawsze indywidualnie ustalany.

Więcej

Brief – co to jest?

Chcesz stronę internetową, kampanię reklamową lub logo. Wszyscy wysyłają Ci formularze do uzupełnienia. Piszesz tyle, na ile masz czasu. Wysyłasz. Czekasz na oferty i w odpowiedzi dostajesz wyceny od 1 000 do 100 000 zł. Nie wiesz skąd takie rozbieżności, denerwujesz się i nie masz pojęcia co wybrać…tak często wygląda droga w naszej branży. Na szczęście z pomocą przychodzi brief (z ang. informować, streszczać), dokument, z informacjami dotyczącymi Twojej firmy i projektu, który chcesz zrealizować. Jest niezbędnym narzędziem do przygotowania oferty i późniejszego wdrożenia, tego czego chcesz i potrzebujesz.

Więcej

Jak współpracować ze studiem brandingowym?

Chcemy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem dotyczącym współpracy na linii studio – klient i pokazać, że może być ona przeprowadzona łatwo, prosto i przyjemnie.

Więcej