Nowe logo
Beskidzka
Fundacja
Hospicyjna

Nowe logo Beskidzkiej Fundacji Hospicyjnej oparliśmy na mocnych fundamentach niesienia pomocy osobom potrzebującym oraz ich rodzinom.

Misją Beskidzkiej Fundacji Hospicyjnej jest: „Roztoczyć opiekę nad osobami w ostatnim okresie życia, które dotknięte chorobą potrzebują naszej szczególnej uwagi i pomocy. Fundacja, poprzez swoje szeroko zakrojone działania, pragnie nieść fachową pomoc i wsparcie osobom starszym, chorym, w tym chorym przewlekle i w terminalnym stadium choroby nowotworowej. Pragniemy wybudować hospicjum stacjonarne wraz z oddziałem ZOL, oddziałem rehabilitacyjnym, oddziałem wytchnieniowym aby większa ilość chorych z terenów wiejskich mogła być objęta kompleksową opieką medyczną, psychologiczną rehabilitacyjną, socjalną i duchową. Naszym celem jest niesienie pomocy, aby pacjenci i ich rodziny nie musiały szukać jej w odległych ośrodkach. Chcemy aby nasi podopieczni mogli skorzystać z  opieki i leczenia w zakresie, który jest nieosiągalny w warunkach domowych.” (źródło: Beskidzka Fundacja Hospicyjna)

 

Idea logo BFH

W nowym sygnecie BFH połączyliśmy symbole domu (opieka domowa), rozbudowy (ośrodek) oraz serca – szeroko pojętej opieki dla osób potrzebujących.

 

Nowe logo Beskidzka Fundacja Hospicyjna sygnet

 

System logo BFH

Chcąc zapewnić Beskidzkiej Fundacji Hospicyjnej możliwość dotarcia ze swoim znakiem graficznym nawet w najbardziej wymagające miejsca zbudowaliśmy cały system w oparciu o logo. Dzięki temu nowe logo BFH może być wykorzystywane zarówno w rozmaitych wariantach pionowych jak i poziomych.

Opracowaliśmy również wariant po okręgu, który może pełnić rolę pieczęci okolicznościowej.

 

Rok realizacji:
2023

 

Nowe logo Beskidzka Fundacja Hospicyjna system logo

Nowe logo BFH kolorystyka typografia

Nowe logo BFH wizytowka

Nowe logo BFH torba

Nowe logo BFH smycz

Nowe logo BFH oznakowanie

 

Czas skupić uwagę na Twojej marce?