System ikon
COMATEC

„Comatec Group to firma, która świadczy usługi projektowania inżynierskiego, zarządza projektami oraz realizuje usługi specjalistyczne w przemyśle. (…) Multidyscyplinarność i kompleksowa znajomość branż to trudne wyzwanie, ale Comatec posiada wieloletnie doświadczenie i know-how z wielu obszarów przemysłu, specjalizując się w projektach związanych z maszynami mobilnymi, pojazdami użytkowymi, automatyką przemysłową i jej modernizacją, transportem materiałów, systemami produkcyjnymi oraz energetyką.”

(Źródło: Comatec)

Chcąc sprostać prezentacji oferty marki z tak rozbudowanym zakresem oferowanych usług, zaproponowaliśmy autorski system ikon, dzięki którym marka może każdy, nawet najdrobniejszy element zwizualizować na potrzeby swojej komunikacji.

system ikon Comatec key visual

System ikon powstał w oparciu o key visual marki, w którym jednym z elementów głównych jest charakterystyczna siatka. Na jej podstawie zbudowaliśmy odpowiednią siatkę do konstrukcji każdej z ikon w systemie.

Tematyka ikon jest bardzo zróżnicowana: od zakresu oferty, poprzez wizualizację tematów z życia zespołu, po konstrukcję… cyfr i liter.

Dzięki stworzonej siatce, system pozwala na swobodne konstruowanie kolejnych obrazów, które urozmaicają komunikację i pozwalają na tworzenie również okolicznościowych ikon.

Aktualnie, baza systemu ikon zawiera ponad 50(!) różnych, zwizualizowanych tematów.

Z wykorzystaniem systemu ikon zaprojektowaliśmy:

  • publikacje ofertowe firmy Comatec;
  • elementy wystawiennicze;
  • plakaty tematyczne;
  • gadżety firmowe.

system ikon Comatec konstrukcja

system ikon zestaw ikon 1

system ikon zestaw ikon 2

system ikon zestaw ikon 3

system ikon zestaw ikon 4

system ikon grid projektów

system ikon okładki folderów

system ikon folder 1

system ikon COMATEC folder 2

system ikon Comatec rollupy

system ikon Comatec ścianka wystawiennicza

system ikon Comatec plakat

system ikon Comatec koszulka

system ikon Comatec kubek

system ikon Comatec naklejki